I kwartał w statystykach Log4.pl

Andrzej Szymkiewicz
7 kwietnia 2020
I kwartał w statystykach Log4.pl
Statystyki_I kw
Podsumowaniu pierwszego kwartału w tym roku towarzyszą wydarzenia, które nie miały dotąd miejsca w gospodarce i jej otoczeniu. Zapowiadany kryzys gospodarczy miał mieć łagodny charakter, wszak był do przewidzenia i niektóre branże już odczuwały jego skutki. Jednak to co się wydarzyło przerosło wszystkich, a to co przed gospodarką, jest jeszcze bardziej niewiadome i nieprzewidywalne.
 
Na Log4 również widoczne jest spowolnienie mierzone miesiąc do miesiąca, niezbyt duże, patrząc na statystyki to można powiedzieć, że wręcz niezauważalne. Zupełnie inny obraz pojawia się w zestawieniu kwartalnym porównując z analogicznym okresem 2019 roku. Mamy tu 10% wzrost kliknięć we wszystkie  oferty publikowane na portalu w jedenastu grupach produktowych.
 
W I kwartale br. publikowane na portalu oferty zanotowały 119 342  kliknięcia. Największy udział kliknięć w publikowane oferty ma grupa produktowa wózki widłowe notując 37% udział w zainteresowaniu ofertami. Drugą grupą produktową mającą 20% udział są oferty wyposażenia do wózków widłowych. Oferty systemów składowania notują 18% zainteresowanie publikowanymi ofertami tej grupy produktowej. Te trzy grupy produktowe łącznie notują 75% kliknięć w publikowane oferty produktów dla gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.
 
Log4_statystyki_udziały
Log4_statystyki_udziały
W zestawieniu TOP 10 portalu log4.pl, znalazły się cztery oferty grupy produktowej „Systemy składowania”, cztery oferty z grupy „Wyposażenie do wózków widłowych, po jednej ofercie z grupy „Wózki widłowe” i „Szkolenia”. Listę otwiera oferta „Szereg EPzV oraz EPzV-BS – ogniwa VRLA Sonnenschein”  firmy EXIDE, z liczba 1368 kliknięć w I kwartale br.
 
Top 10 I kw
Top 10 I kw
Statystyki kliknięć to doskonałe źródło wiedzy na temat rynku sprzętu i wyposażenia magazynu, prezentowane dane, są doskonałym uzupełnieniem wewnętrznych danych firmowych, które każda firma posiada. W każdej grupie produktowej prezentujemy ranking TOP 4 – zestawienie ofert o największej liczbie kliknieć. Zapraszamy do lektury załączonego opracowania, które jak sądzę pozwoli na właściwą ocenę rynku sprzętowego gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

Pliki do pobrania:

  • STATYSTYKI I KW. 2020
    W I kwartale br. publikowane na portalu oferty zanotowały 119 342 kliknięcia. Największy udział kliknięć w publikowane oferty ma grupa produktowa wózki widłowe notując 37% udział w zainteresowaniu ofertami. Drugą grupą produktową mającą 20% udział są oferty wyposażenia do wózków widłowych. Oferty systemów składowania notują 18% zainteresowanie publikowanymi ofertami tej grupy produktowej.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

WIĘCEJ NA TEN TEMAT

 

Wydrukowano ze strony Log4