NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Statystycznie było dobrze w 2019r.

Andrzej Szymkiewicz
11 stycznia 2020
Statystycznie było dobrze w 2019r.
Log4-statystyki_ofert
Miniony rok był rokiem w którym zapowiadane spowolnienie zaczynało się materializować, dostawcy sprzętu logistyki wewnętrznej i wyposażenia magazynu odczuli ten oddech dekoniunktury. Nie wszyscy w jednakowym stopniu, jest wiele firm, dla których miniony rok był kolejnym, w którym osiągnięto rekordowe wyniki. Gospodarka rozwija się w tempie 4%, jest coraz dojrzalsza technicznie i technologicznie i ciągle rośnie, więc chłonie produkty potrzebne do jej rozwoju.
 
Zainteresowanie publikowanymi ofertami na portalu mierzone ilością kliknięć w minionym 2019 roku wzrosło, zanotowano 471 240 kliknięć w opublikowane 600 ofert, oferowanych w 11 grupach  produktowych, oznacza to 11% wzrost w stosunku do 2018 roku(423 435 kliknięć). Jedenaście grup produktowych, podzielonych jest wewnętrznie na grupy rodzajowe skupiające produkty dedykowane rozwiązaniom dla konkretnych aplikacji.
 
Z pośród jedenastu grup produktowych, tylko grupa „Opakowania” zanotowała 4% spadek kliknięć w oferowane produkty, pozostałe oferty zanotowały dodatni bilans „kliknięć”, a nowa grupa „Szkolenia” odnotowała nawet 433% wzrostu.
 
Wewnętrzny ranking TOP 4 – cztery oferty o największej liczbie kliknięć, jest swoistym plebiscytem popularności produktów na portalu. Każda grupa produktowa i rodzajowa ma swojego lidera, w rocznym podsumowaniu liczy się suma kliknięć z całego roku, są rekordziści mający nawet ponad tysiąc kliknięć.
 
Log4-statystyki_grupy produktowe
Log4-statystyki_grupy produktowe
Najliczniejszą grupą produktową są wózki widłowe aktywnych jest 268 ofert produktów, w które kliknięto 143 601 razy, najmniej ofert ma grupa produktowa „szkolenia” w trzy oferty kliknięto 4372 razy.


Pliki do pobrania:

 • Log4.pl - Statystyki ofert publikowanych na portalu
  Zainteresowanie publikowanymi ofertami na portalu mierzone ilością kliknięć w minionym 2019 roku wzrosło, zanotowano 471 240 kliknięć w opublikowane 600 ofert, oferowanych w 11 grupach produktowych, oznacza to 11% wzrost w stosunku do 2018 roku(423 435 kliknięć).
 • Automatyka z IT
  Grupa produktowa Automatyka z IT ma pięć podstawowych gup rodzajowych produktów, które dzielą się jeszcze wewnętrznie. Taki podział precyzyjnie określa zastosowanie produktu w konkretnym miejscu.
 • Bezpieczeństwo
  To szczególnego rodzaju grupa produktowa, w której prezentowane są produkty i rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo proacy w magazynie.
 • Systemy składowania
  Systemy składowania, to grupa produktowa, która oprócz regałów magazynowych w grupach rodzajowych oferuje różnego rodzaju systemy do składowania towarów w magazynach.
 • Wózki widłowe
  Najliczniejsza grupa produktowa prezentująca najbardziej oczywisty sprzęt do transportu w magazynie.
 • Wyposażenie do wózków widłowych
  W grupie tej publikowane są oferty produktów niezbędnych dla efektywnej pracy wózka widłowego, grupy rodzajowe baterii trakcyjnych, opon do wózków widłowych oraz osprzętu do wózków widłowych.
 • Logistyka wewnętrzna
  Wszystko to co niezbędne jest do prawidłowej i efektywnej kompletacji towarów w magazynie, oferowane jest w tej grupie produktowej.
 • Infrastruktura
  Oferty doków przeładunkowych, bram i innych elementów infrastruktury magazynowej oferowane są w tej grupie produktowej, również hale namiotowe.
 • Opakowania
  Opakowania to w magazynie ważny element transportu i magazynowania.
 • Wyposażenia magazynu
  Grupa produktowa, jak sama nazwa wskazuje, oferuje produkty wyposazenia magazynu, niezbędne do jego sprawnego funkcjonowania.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji