NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PRSES Day - weź udział

PRSES Day - weź udział
Fot. Lofg4.pl
PrsesDay_bm
Regały magazynowe to cienkościenne konstrukcje zdolne przenosić niezwykle duże obciążenia, każde uszkodzenie tej konstrukcji obniża tę zdolność. Dbałość o jednolitość konstrukcji zapewnia bezpieczne użytkowanie regałów magazynowych i powinno być bezwzględnie stosowane w praktyce. Co to oznacza?
 
To oznacza wyznaczenie PRSES(Person Responsible for Storage Equipment Safety) zgodnie z normą PN-EN 15635, to osoba odpowiedzialna za przeglądy regałów w magazynie. Każdy dostawca regałów powinien przeszkolić wskazane osoby w firmie, której dostarczył regały, jak należy takie przeglądy wykonywać.
 
Nie jest to powszechną praktyką, dlatego Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej opracowało program szkolenia PRSES, zgodny z założeniami normy  PN-EN 15635 oraz innymi normami zharmonizowanymi, uwzględniający wszystkie typy regałów magazynowych. Szkolenia w tym zakresie odbywają się sukcesywnie i kończą się egzaminem potwierdzającym kompetencje PRSES.  
 
Log4.pl w porozumieniu ze Stowarzyszeniem przygotowało projekt edukacyjno-szkoleniowy mający na celu poszerzenie wiedzy PRSES o nowe jakościowo rozwiązania przyczyniające się do podniesienia jakości i efektywności przeglądów regałów magazynowych. To wydarzenie będzie pierwszym spotkaniem osób zajmujących się przeglądami regałów magazynowych.
 
PRSES Day  to impreza, o uporządkowanej tematyce i wysokiej jakości merytorycznej, dedykowanej spersonalizowanemu odbiorcy, jakim jest osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo regałów magazynowych.


Opłać uczestnictwo

Prses Day
Prses Day
Prses Day
Prses Day - spotkanie poświęcone aktywizacji środowiska pracowników magazynowych, pierwsze spotkanie specjalistów PRSES, świadomych animatorów kultury bezpieczeństwa pracy, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo systemów składowania. W ramach opłaty zapewniamy: pełne wyżywienie, unikalne materiały konferencyjne i narzędzia do przeglądów regałów magazynowych dla specjalisty PRSES.
cena netto1699.00 PLN
cena brutto2089.77 PLN

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019Zobacz więcej publikacji