NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PRSES Day - weź udział

PRSES Day - weź udział
Fot. Lofg4.pl
PrsesDay_bm
Regały magazynowe to cienkościenne konstrukcje zdolne przenosić niezwykle duże obciążenia, każde uszkodzenie tej konstrukcji obniża tę zdolność. Dbałość o jednolitość konstrukcji zapewnia bezpieczne użytkowanie regałów magazynowych i powinno być bezwzględnie stosowane w praktyce. Co to oznacza?
 
To oznacza wyznaczenie PRSES(Person Responsible for Storage Equipment Safety) zgodnie z normą PN-EN 15635, to osoba odpowiedzialna za przeglądy regałów w magazynie. Każdy dostawca regałów powinien przeszkolić wskazane osoby w firmie, której dostarczył regały, jak należy takie przeglądy wykonywać.
 
Nie jest to powszechną praktyką, dlatego Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej opracowało program szkolenia PRSES, zgodny z założeniami normy  PN-EN 15635 oraz innymi normami zharmonizowanymi, uwzględniający wszystkie typy regałów magazynowych. Szkolenia w tym zakresie odbywają się sukcesywnie i kończą się egzaminem potwierdzającym kompetencje PRSES.  
 
Log4.pl w porozumieniu ze Stowarzyszeniem przygotowało projekt edukacyjno-szkoleniowy mający na celu poszerzenie wiedzy PRSES o nowe jakościowo rozwiązania przyczyniające się do podniesienia jakości i efektywności przeglądów regałów magazynowych. To wydarzenie będzie pierwszym spotkaniem osób zajmujących się przeglądami regałów magazynowych.
 
PRSES Day  to impreza, o uporządkowanej tematyce i wysokiej jakości merytorycznej, dedykowanej spersonalizowanemu odbiorcy, jakim jest osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo regałów magazynowych.


Opłać uczestnictwo

Materiały konferencyjne
Materiały konferencyjne
Materiały konferencyjne
Dla zainteresowanych mamy ofertę materiałów konferencyjnych Prses Day, spotkania, które odbyło się w Strykowie w dniu 24 września br. Materiały konferencyjne zawierają: - wydrukowane prelekcje o objętości 112 stron, - kamizelka odblaskowa Prses Day, - worek odblaskowy Prses Day, - poradnik "Szkolenia stanowiskowego wstępnego operatora wózka widłowego" - kamizelka PRSES - autoryzowany przez PSTM, - worek odblaskowy PRSES - autoryzowany przez PSTM.
cena netto380.00 PLN
cena brutto467.40 PLN

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji