NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Polak dyrektorem w regionie North&East

12 sierpnia 2015
Polak dyrektorem w regionie North&East
Polak dyrektorem w regionie North&East

Przemysław Głębocki, do niedawna Dyrektor Informatyki i Rozwoju Systemów Biznesowych w DB Schenker Logistics w Polsce, został Dyrektorem Centrum Kompetencyjnego DB Schenker Logistics w regionie North&East.

Przemysław Głębocki w trakcie całej swojej kariery zawodowej jest związany z branżą logistyczną. Zaczynał jako Szef Informatyki w firmie Spedpol. Od początku funkcjonowania DB Schenker Logistics w Polsce był odpowiedzialny za informatykę i systemy biznesowe. Do jego zadań należało także zarządzanie projektami i portfelem projektów, zarządzanie jakością i doskonaleniem procesów.

Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Centrum Kompetencyjnego (Differentiating Competence Center) w regionie North&East DB Schenker Logistics. W 14 krajach regionu ma zapewnić firmie rozwój w obszarach ważnych z punktu widzenia komunikacji z klientami, takich jak e-usługi, serwisy internetowe oraz elektroniczna wymiana danych. W zakresie jego kompetencji będzie także zarządzanie informacją, w tym systemami klasy BI (Business Intelligence) i dostarczanie narzędzi pozwalających na codzienną współpracę z klientami, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w ramach wspólnie prowadzonych projektów.


Przemysław Głębocki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, kierunek optoelektronika) oraz studiów podyplomowych na SGH z zakresu zarządzania projektami oraz zarządzania strategicznego.

W wolnych chwilach poświęca się aktywnościom wymagającym przygotowania fizycznego i mentalnego, w tym biegom długodystansowym, taternictwu oraz nurkowaniu jaskiniowemu. W pracy ceni i promuje uczciwość, rzetelność i ciągłe poszukiwanie możliwości doskonalenia.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch nastoletnich synów, od których czerpie coraz więcej inspiracji.

Źródło: DB Schenker Logistics
Foto: DB Schenker Logistics

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji