NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pojemnik składany ECOtech Produktem Roku 2011.

29 czerwca 2011
Pojemnik składany ECOtech Produktem Roku 2011.
Pojemnik składany ECOtech Produktem Roku 2011.

Pojemnik składany ECOtech (ECT) firmy SSI Schäfer uzyskał tytuł ‘Produkt Roku 2011’ gwarantujący najwyższą jakość. Tytuł ten został przyznany przez Stowarzyszenie Przemysłowe pro-K za najlepszy produkt plastikowy w kategorii ‘Systemy magazynowe i transportowe’.

Już od 30 lat Stowarzyszenie Przemysłowe pro-K wyróżnia firmy z branży za innowacyjność, kreatywność i funkcjonalność ich produktów. Pojemniki składane ECOtech wzięły udział w kategorii ‘Systemy magazynowe i transportowe’ i zmagając się z liczną konkurencją, zostały wyróżnione przez jury składające się z 13 specjalistów z dziedziny nauki, kontroli jakości, praw konsumenta oraz prasy specjalistycznej i designerskiej. Nowa seria pojemników ECOtech została doceniona za innowacyjność, styl oraz funkcjonalność. W opinii jury znajdzie wiele zastosowań w przemyśle, handlu oraz branży usługowej.

Pojemniki składane serii ECOtech można łatwo i szybko złożyć dzięki aktywnemu mechanizmowi zabezpieczającemu oraz specjalnemu uchwytowi. Dzięki temu zmniejszają swoją objętość o 80%. W stanie rozłożonym oferują 55 litrów pojemności przy maksymalnym równomiernie rozłożonym obciążeniu 35kg. Występują w dwóch wersjach, ze ściankami pełnymi oraz z otworem w przedniej i tylnej ściance. Wersja z otworem wyposażona jest w klapkę z mechanizmem przesuwnym umożliwiającym szybki i bezpieczny dostęp do produktów. Dzięki temu otworowi można nie tylko zwiększyć wydajność pobierania produktów, ale także łatwo i wygodnie wyjmować produkty kiedy pojemniki są ustawione w stosie. Oba warianty mogą być oznakowane logo klienta oraz RFID.
SSI Schäfer

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji