NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Still_Polska_Sp__z_o_o_
Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych...

OXV - kompletacja następnego poziomu

Wojciech Podsiadły
13 marca 2020
OXV - kompletacja następnego poziomu
Fot. Still
Wózek STILL_OXV_w_magazynie
STILL wprowadza na rynek kompaktowy wózek do kompletacji pionowej przeznaczony do pracy na pierwszej i drugiej kondygnacji. Dostępne w kilku wariantach wózki serii OXV są odpowiedzią na wymagania współczesnych przedsiębiorstw, w których znaczenie ma każda sekunda od złożenia przez klienta zamówienia.
 
Dostępny w dwóch klasach udźwigu (0,7 i 0,8 t) pojazd wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań kompaktowymi rozmiarami, ergonomią pracy oraz zoptymalizowaną pod kątem wydajności konstrukcją. Stanowi rozwinięcie koncepcji jazdy przekątnej, w ramach której przemieszczenia pionowe mogą odbywać się jednocześnie z jazdą poziomo – dzięki dającej dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji kierownicy STILL Easy Drive. Podnoszona platforma operatora umożliwia wygodną kompletację do poziomu 2 800 mm bez nadmiernego obciążania pleców.
 
System napędowy z energooszczędnym silnikiem prądu zmiennego o mocy 2,3 kW i zasilaniem z baterii o pojemności od 345 do 500 Ah (opcjonalnie w technologii Li-Ion do 410 Ah) pozwala na jazdę z prędkością do 10 km/h i przepracowanie całej zmiany bez konieczności ładowania. Ukryte pod stalową pokrywą elementy układu jazdy są łatwo dostępne dla techników serwisu, co sprawia, że utrzymanie i konserwacja wózka są bezproblemowe. STILL OXV jest dostępny w wielu wariantach – w tym m.in. z dodatkowym oświetleniem LED, z podręcznymi półeczkami czy w wersji do chłodni i mroźni.
 
Wojciech Podsiadły
Foto: Still

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji