NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Usługi | Serwis posadzkowy

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Usługi | Serwis posadzkowy

16 pozycji | strona 1 z 2
Zrywanie posadzek przemysłowych
Innowacyjne wysokowydajne rozwiązanie dla usuwania metodą tradycyjną przez odrywanie ręczne.Bardzo ważne jest że wykładzina zrywana jest jednocześnie z większością warstwy kleju, co minimalizuje, a często eliminuje w 100 %, czas i koszty związane z dalszym przygotowaniem po tradycyjnych rozwiązaniach.
Nacinanie pod odwodnienia liniowe
Nacinanie odwodnień liniowych na betonowych posadzkach m.in. w garażach jest wygodnym i skutecznym sposobem na wspomaganie odprowadzenia nadmiaru wody z posadzki do studzienki ściekowej. Metoda ta polega wycinaniu w posadzce równolegle szeregu rowków w kierunku studzienki. Ich ilość, rozstaw oraz głębokość dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb.
Malowanie posadzek
Malowanie posadzek i betonu to skuteczny sposób oznakowania między innymi specjalnie wyznaczonych stref, ścieżek dla pieszych jak i również całej posadzki na magazynach lub halach produkcyjnych. Znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa, a także zwiększa produktywność zakładu.
Śrutowanie betonu i stali
Sucha metoda obróbki powierzchni nazywana również kulowaniem, groszkowaniem lub blastrakowaniem. Często okazuje się najbardziej efektywną i ekonomiczną technologią gwarantującą szybkie i bezpyłowe uzyskanie czystego, mocnego i nośnego podłoża.
Frezowanie minidrogówkami bruzd pod dylatacje
Dużo szybsze i tańsze rozwiązanie, nie trzeba wycinać, wykuwać, wypełniać i wyrównywać kosztownymi materiałami, sucha metoda, nie ogranicza w przypadku stosowania żywić, nie ma ryzyka zalania
Zrywanie posadzek żywicznych
Ta przemysłowa metoda zrywania posadzek żywicznych, elastycznych (PU) oraz większości „twardych” (EPOXY) jest alternatywnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem dla tradycyjnych metod jak frezowanie, szlifowanie odkuwanie ręczne i mechaniczne itd.
Ultra precyzyjne szlifowanie floorshaver
W obszarach gdzie poruszają się wózki widłowe należy przygotować posadzki zgodnie z rygorystycznymi normami DIN 15185 a w samych korytarzach wg normy VDMA – efekt możliwy do uzyskania tylko poprzez specjalistyczne szlifowanie w technologii lidera europejskiego rynku.
Szlifowanie posadzek
Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych odkurzaczy przemysłowych zapewniona jest filtracja pyłu powstałego w trakcie szlifowania nawet do 99,95%! Tak jak i w innych przypadkach zapewniana jest obróbka miejsc, gdzie maszyny ze względu na swoją budowę nie mogą dotrzeć (przy ścianach, słupach, kanałach, itd.)
Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe
Farba podawana pod ciśnieniem 230 barów pozwala na tworzenie perfekcyjnych oznaczeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Specjalny wzór końcówki rozpylającej zapewnia precyzyjne linie, ostre krawędzie oraz stałą wysoką moc krycia. To również najszybsza dostępna metoda malowania.
Oznakowanie poziome
Oznakowanie poziome jest jednym z kluczowych elementów dla sprawności i bezpieczeństwa ruchu. Podstawowym zadaniem oznakowania poziomego jest jak najdłuższe poprawne i czytelne utrzymanie bezpieczeństwa użytkowników.
Dylatacje przemysłowe
Nowak obróbka betonu jest wyłącznym na Polskę partnerem firmy FloorBridge International GmbH, światowego lidera w produkcji prefabrykowanych paneli z kompozytu polimerowego wzmocnionego włóknami węglowymi, które po zamontowaniu można szlifować razem z betonem, uzyskując płaskość i równość posadzki nieosiągalną dla innych systemów dylatacji.
Przemysłowe zrywanie kafli
Ta przemysłowa metoda zrywania kafli, płytek, itp. jest innowacyjnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem w porównaniu do dotychczas stosowanych metod jak odkuwanie i odrywanie ręczne.
Dylatacje parkingowe
Nowak obróbka betonu jest wyłącznym na Polskę partnerem firmy FloorBridge International GmbH, światowego lidera w produkcji prefabrykowanych paneli z kompozytu polimerowego wzmocnionego włóknami węglowymi, które po zamontowaniu można szlifować razem z betonem, uzyskując trwałość, płaskość i równość posadzki nieosiągalną dla innych systemów dylatacji.
Usuwanie linii – metoda chemiczna
Metoda chemiczna to jeden z najlepszych sposobów na usuwanie oznakowań. W żaden sposób nie ingeruje w strukturę nawierzchni, przy czym niezwykle dokładnie usuwa z niej farby, spray, taśmy, czy też innego typu materiały, z których wykonane były oznaczenia.
Usuwanie linii – metoda mechaniczna
Usuwanie oznakowania poziomego z posadzek różnego typu wymaga profesjonalizmu i odpowiedniej techniki. Bardzo ważne jest dokładne oczyszczenie podłoża, tak by było gotowe na malowanie nowych oznaczeń. Usuwamy linie, pasy, strzałki, przejścia dla pieszych oraz inne oznakowania poziome.
16 pozycji | strona 1 z 2
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji