NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Usługi | Usługi budowlane

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Usługi | Usługi budowlane

11 pozycji | strona 1 z 1
Przemysłowe zrywanie kafli
Ta przemysłowa metoda zrywania kafli, płytek, itp. jest innowacyjnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem w porównaniu do dotychczas stosowanych metod jak odkuwanie i odrywanie ręczne.
Śrutowanie betonu i stali
Sucha metoda obróbki powierzchni nazywana również kulowaniem, groszkowaniem lub blastrakowaniem. Często okazuje się najbardziej efektywną i ekonomiczną technologią gwarantującą szybkie i bezpyłowe uzyskanie czystego, mocnego i nośnego podłoża.
Dylatacje parkingowe
Nowak obróbka betonu jest wyłącznym na Polskę partnerem firmy FloorBridge International GmbH, światowego lidera w produkcji prefabrykowanych paneli z kompozytu polimerowego wzmocnionego włóknami węglowymi, które po zamontowaniu można szlifować razem z betonem, uzyskując trwałość, płaskość i równość posadzki nieosiągalną dla innych systemów dylatacji.
Frezowanie minidrogówkami bruzd pod dylatacje
Dużo szybsze i tańsze rozwiązanie, nie trzeba wycinać, wykuwać, wypełniać i wyrównywać kosztownymi materiałami, sucha metoda, nie ogranicza w przypadku stosowania żywić, nie ma ryzyka zalania
Ultra precyzyjne szlifowanie floorshaver
W obszarach gdzie poruszają się wózki widłowe należy przygotować posadzki zgodnie z rygorystycznymi normami DIN 15185 a w samych korytarzach wg normy VDMA – efekt możliwy do uzyskania tylko poprzez specjalistyczne szlifowanie w technologii lidera europejskiego rynku.
Nacinanie pod odwodnienia liniowe
Nacinanie odwodnień liniowych na betonowych posadzkach m.in. w garażach jest wygodnym i skutecznym sposobem na wspomaganie odprowadzenia nadmiaru wody z posadzki do studzienki ściekowej. Metoda ta polega wycinaniu w posadzce równolegle szeregu rowków w kierunku studzienki. Ich ilość, rozstaw oraz głębokość dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb.
Dylatacje przemysłowe
Nowak obróbka betonu jest wyłącznym na Polskę partnerem firmy FloorBridge International GmbH, światowego lidera w produkcji prefabrykowanych paneli z kompozytu polimerowego wzmocnionego włóknami węglowymi, które po zamontowaniu można szlifować razem z betonem, uzyskując płaskość i równość posadzki nieosiągalną dla innych systemów dylatacji.
Oznakowanie poziome
Oznakowanie poziome jest jednym z kluczowych elementów dla sprawności i bezpieczeństwa ruchu. Podstawowym zadaniem oznakowania poziomego jest jak najdłuższe poprawne i czytelne utrzymanie bezpieczeństwa użytkowników.
Zrywanie posadzek przemysłowych
Innowacyjne wysokowydajne rozwiązanie dla usuwania metodą tradycyjną przez odrywanie ręczne.Bardzo ważne jest że wykładzina zrywana jest jednocześnie z większością warstwy kleju, co minimalizuje, a często eliminuje w 100 %, czas i koszty związane z dalszym przygotowaniem po tradycyjnych rozwiązaniach.
Zrywanie posadzek żywicznych
Ta przemysłowa metoda zrywania posadzek żywicznych, elastycznych (PU) oraz większości „twardych” (EPOXY) jest alternatywnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem dla tradycyjnych metod jak frezowanie, szlifowanie odkuwanie ręczne i mechaniczne itd.
Szlifowanie posadzek
Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych odkurzaczy przemysłowych zapewniona jest filtracja pyłu powstałego w trakcie szlifowania nawet do 99,95%! Tak jak i w innych przypadkach zapewniana jest obróbka miejsc, gdzie maszyny ze względu na swoją budowę nie mogą dotrzeć (przy ścianach, słupach, kanałach, itd.)
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji