NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków

11 pozycji | strona 1 z 1
Podwójny paletyzer DPK 45-100 C (2-4 palety)
Podwójne paletyzery poprzez hydrauliczne pozycjonowanie oraz zastosowanie bardzo długich wideł mogą pobierać dwie lub cztery palety jednocześnie. Odległość między paletami może zostać ograniczony do zera.
Osprzęt do wózków widłowych
PROMAG S.A. posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów pozwalających na wykorzystanie wózków widłowych do celów innych niż transport ładunków spaletyzowanych. Wszelkiego rodzaju chwytaki, trawersy i paletyzery pozwalają na obsługę towarów nietypowych, a dodatkowo są łatwe i proste w montażu.
Pozycjoner ZVP 15-S
Pozycjoner wideł ZVP 15-S z niezależnym przesuwem bocznym +/- 100mm, z przykręcanymi widłami firmy DURWEN, na bazie korpusu chwytaka, umożliwia hydrauliczny rozstaw wideł daleko poza szerokość jego korpusu, przy zachowaniu wąskiej konstrukcji w ramach szerokości karetki i szerokości wózka. To urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w miejscu gdzie obsługiwane są palety o różnych rozmiarach jak również ładunki o szerokich gabarytach. Urządzenie nie jest przystosowane do chwytania ładunków między widłami. Typ ZVP-S jest seryjnie wyposażony w niezależny przesuw boczny, co oznacza, że w każdej pozycji wideł występuje przesuw.
Pozycjoner typoszeregu 25G/28G
Cascade, jako największy producent na świecie osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wózków widłowych, od wielu lat posiada w swojej ofercie wielopaletowe przesuwne pozycjonery wideł, które systematycznie udoskonala. Najnowszy produkt w tej dziedzinie to typoszereg 25G/28G, który zastępuje dobrze znane na naszym rynku typoszeregi 55E/55F.
Widły teleskopowe DURWEN
Niezawodne i wytrzymałe widły teleskopowe produkcji DURWEN przeniosą palety w każdą przestrzeń, na każdy poziom. Niezbędne przy załadunku palet w głębokie regały,usprawniają pracę przy załadunku bocznym skrócając jej czas o ok. 30%. Widły teleskopowe mogą współpracować z pozycjonerami wideł, czyniąc operacje jeszcze efektywniejszymi.
Chwytak Cascade do rol papieru
Cascade – jako największy na świecie producent osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wόzkόw podnośnikowych – od wielu dziesięcioleci ze szczególną troską spełniał oczekiwania i wymagania swoich klientów. Dzięki temu najnowsze generacje chwytaków Cascade do rol papieru cechuje najwyższa jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.
Chwytak z obrotowymi widłami
Chwytak z obrotowymi widłami DGK z niezależnym przesuwem bocznym +/- 100 mm, z przykręcanymi widłami jest wyposażony w manualnie obracane widły. Dzięki nim, gdy są obrócone o 90°, w pozycji pionowej, chwytak może pobierać ładunki bardzo ciasno poustawiane obok siebie. Jednocześnie z widłami ustawionymi poziomo można tradycyjnie przeprowadzać rozładunek ładunków spaletyzowanych. Nie wolno dociskać ładunków między widłami ustawionymi w pozycji horyzontalnej. Działania związane z dociskaniem ładunku dopuszcza się tylko z widłami obróconymi, w pozycji wertykalnej.
Podwójny paletyzer DPK 16-40 C (1-2 palety)
Podwójny paletyzer poprzez hydrauliczne pozycjonowanie wideł może pobierać jedną bądź dwie palety jednocześnie.
Chwytaki do rol papieru 90F i 100F
Cascade oferuje szeroką gamę chwytaków do rol papieru, niezależnie od średnicy, masy lub typu papieru. Produkty Cascade zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń powstałych w wyniku przemieszczania tego typu ładunku.
Obrotnica 360° DG-16
Obrotnica DG - 16 jest zbudowana na bazie stalowego, masywnego odlewu. Napęd następuje poprzez układ ślimakowy, będący bardzo efektywnym systemem, pozwalającym na płynne obracanie chwytaków.
Chwytak do skrzyniopalet
Chwytak do skrzyniopalet DGE zakres obrotu 360° służy do opróżniania skrzyniopalet i innych pojemników. Widłami, które mają regulowany rozstaw pobiera się ładunek a następnie dociska ramionami po bokach. Celem zapewnienia dokładności ścisku urządzenia są seryjnie wyposażone w ogranicznik ciśnienia i manometr. Mechanizm obrotu bazuje na obrotnicy DURWEN z napędem ślimakowym.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019Zobacz więcej publikacji