NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków

11 pozycji | strona 1 z 1
Chwytaki do rol papieru 90F i 100F
Cascade oferuje szeroką gamę chwytaków do rol papieru, niezależnie od średnicy, masy lub typu papieru. Produkty Cascade zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń powstałych w wyniku przemieszczania tego typu ładunku.
Chwytak Cascade do rol papieru
Cascade – jako największy na świecie producent osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wόzkόw podnośnikowych – od wielu dziesięcioleci ze szczególną troską spełniał oczekiwania i wymagania swoich klientów. Dzięki temu najnowsze generacje chwytaków Cascade do rol papieru cechuje najwyższa jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.
Osprzęt do wózków widłowych
PROMAG S.A. posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów pozwalających na wykorzystanie wózków widłowych do celów innych niż transport ładunków spaletyzowanych. Wszelkiego rodzaju chwytaki, trawersy i paletyzery pozwalają na obsługę towarów nietypowych, a dodatkowo są łatwe i proste w montażu.
Podwójny paletyzer DPK 16-40 C (1-2 palety)
Podwójny paletyzer poprzez hydrauliczne pozycjonowanie wideł może pobierać jedną bądź dwie palety jednocześnie.
Pozycjoner ZVP 15-S
Pozycjoner wideł ZVP 15-S z niezależnym przesuwem bocznym +/- 100mm, z przykręcanymi widłami firmy DURWEN, na bazie korpusu chwytaka, umożliwia hydrauliczny rozstaw wideł daleko poza szerokość jego korpusu, przy zachowaniu wąskiej konstrukcji w ramach szerokości karetki i szerokości wózka. To urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w miejscu gdzie obsługiwane są palety o różnych rozmiarach jak również ładunki o szerokich gabarytach. Urządzenie nie jest przystosowane do chwytania ładunków między widłami. Typ ZVP-S jest seryjnie wyposażony w niezależny przesuw boczny, co oznacza, że w każdej pozycji wideł występuje przesuw.
Chwytak do skrzyniopalet
Chwytak do skrzyniopalet DGE zakres obrotu 360° służy do opróżniania skrzyniopalet i innych pojemników. Widłami, które mają regulowany rozstaw pobiera się ładunek a następnie dociska ramionami po bokach. Celem zapewnienia dokładności ścisku urządzenia są seryjnie wyposażone w ogranicznik ciśnienia i manometr. Mechanizm obrotu bazuje na obrotnicy DURWEN z napędem ślimakowym.
Chwytak z obrotowymi widłami
Chwytak z obrotowymi widłami DGK z niezależnym przesuwem bocznym +/- 100 mm, z przykręcanymi widłami jest wyposażony w manualnie obracane widły. Dzięki nim, gdy są obrócone o 90°, w pozycji pionowej, chwytak może pobierać ładunki bardzo ciasno poustawiane obok siebie. Jednocześnie z widłami ustawionymi poziomo można tradycyjnie przeprowadzać rozładunek ładunków spaletyzowanych. Nie wolno dociskać ładunków między widłami ustawionymi w pozycji horyzontalnej. Działania związane z dociskaniem ładunku dopuszcza się tylko z widłami obróconymi, w pozycji wertykalnej.
Obrotnica 360° DG-16
Obrotnica DG - 16 jest zbudowana na bazie stalowego, masywnego odlewu. Napęd następuje poprzez układ ślimakowy, będący bardzo efektywnym systemem, pozwalającym na płynne obracanie chwytaków.
Podwójny paletyzer DPK 45-100 C (2-4 palety)
Podwójne paletyzery poprzez hydrauliczne pozycjonowanie oraz zastosowanie bardzo długich wideł mogą pobierać dwie lub cztery palety jednocześnie. Odległość między paletami może zostać ograniczony do zera.
Widły teleskopowe DURWEN
Niezawodne i wytrzymałe widły teleskopowe produkcji DURWEN przeniosą palety w każdą przestrzeń, na każdy poziom. Niezbędne przy załadunku palet w głębokie regały,usprawniają pracę przy załadunku bocznym skrócając jej czas o ok. 30%. Widły teleskopowe mogą współpracować z pozycjonerami wideł, czyniąc operacje jeszcze efektywniejszymi.
Pozycjoner typoszeregu 25G/28G
Cascade, jako największy producent na świecie osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wózków widłowych, od wielu lat posiada w swojej ofercie wielopaletowe przesuwne pozycjonery wideł, które systematycznie udoskonala. Najnowszy produkt w tej dziedzinie to typoszereg 25G/28G, który zastępuje dobrze znane na naszym rynku typoszeregi 55E/55F.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019Zobacz więcej publikacji