Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | W magazynie | Składowanie

4 pozycji | strona 1 z 1
Miniload Single-Store STOW
Zautomatyzowane systemy przechowywania i odbioru (AS/RS) typu Miniload używane są do przechowywania drobnego towaru, głównie kartonów i kuwet o ciężarach od 25 do 250 kg.
Regały wielopiętrowe typu
Zautomatyzowany system przechowywania i odbioru typu “belkowego”, zwany systemem wielopiętrowym Miniload jest głownie używany do przechowywania kartonów i pojemników w dużych ilościach. System spełnia wymogi wielu integratorów systemu.
Automatyczne magazyny pojemnikowe Miniload
Jest to podstawowy system obsługi pojemników do kompletacji zamówień zgodnie z koncepcją „Goods-To-Man”, czyli: „produkt do operatora”. Automatyczny magazyn pojemnikowy Miniload składa się z korytarza roboczego, w którym przemieszcza się układnica. Po obu jego stronach znajdują się regały przeznaczone do składowania pojemników lub tac.
Automatyczne magazyny paletowe
Automatyczne systemy składowania są obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem w dziedzinie magazynowania towarów. Ich zastosowanie przyczynia się do zwiększenia efektywności przedsiębiorstw, dzięki modernizacji wewnętrznych procesów logistycznych i zwiększeniu efektywności przygotowywania zamówień.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017EMIL - 09-2017EMIL - 09-2017EMIL - 08-2017EMIL - 08-2017EMIL - 07-2017EMIL - 07-2017Zobacz więcej publikacji