Oferty pracy

Województwo:
533 pozycji | strona 1 z 22
Operator wózka widłowego
ManpowerGroup | łódzkie
Zadania: Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru) ; Przygotowanie zamówień do wysyłki – kompletacja ; Operacje magazynowe – uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów ; Zabezpieczanie towarów do wysyłki – zamykanie palet, etykietowanie ; Wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO  (mile widziane uprawnienia UDT I WJO) ; Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym ; Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w magazynie ; Umiejętność pracy w zespole ; Rzetelność, pracowitość i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków ; Oferta: Bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę po 3-miesięcznym okresie zatrudnienia przez agencję pracy ; Stawka godzinowa:  28-30 zł brutto/h ; Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym comiesięczne dodatki do wynagrodzenia oraz dodatkowe środki na dojazdy ; Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje ; Regularna praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku ; Profesjonalne wdrożenie do pracy ; Wysokie standardy BHP ; Przyjazna atmosfera pracy ; Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) ; Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji ; Oferta dotyczy pracy tymczasowej...
Netplozja - wybuchowe strony internetowe