NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty

595 pozycji | strona 38 z 40
Nowy wózek widłowy elektryczny Manitou ME316
Udźwig [kg]: 1600
Przemysłowy wózek podnośnikowy masztowy ME 316 z napędem elektrycznym idealnie sprawdzi się wewnątrz pomieszczenia. Dzięki wyposażeniu w intuicyjne elementy sterownicze, a także w uproszczoną tablicę przyrządów pokładowych, gwarantuje szybkie i łatwe opanowanie obsługi maszyny.
Obręcz z pierścieniem zabezpieczającym Trelleborg
Obręcze z pierścieniem zabezpieczającym wykorzystują wymienne elementy zabezpieczające lub “pierścienie sprężynujące zabezpieczające”.
KOLOX Specjalny 1200 x 1000 x 590
KOLOX specjalny jest składanym pojemnikiem wielkogabarytowym, który jest wyposażony w metalowe podstawki talerzowe oraz wzmocnioną metalem ramę do obsługi wózkiem widłowym. Po odryglowaniu mechanizmu zamykania można złożyć ścianki boczne i nałożyć je na siebie calkowicie składając pojemnik. Dzięki temu w transporcie powrotnym uzyskuje się do 70% oszczędności powierzchni.
Wózek ręcznie prowadzony z elektrycznym systemem przechyłu ULMA (EBT10)
Udźwig [kg]: 1000
Wózek umożliwiający transport ładunków w pojemnikach jak również ich rozładunek dzięki systemowi przechyłu z zachowaniem ergonomii.
Paleta uniwersalna UPAL-U
Uniwersalne zastosowanie dla wielu branż. Paleta UPAL-U często wykorzystywana w branży spożywczej, farmaceutycznej i strefach czystych produktów. UPAL-U przemieszcza się na przenośnikach rolkowych wyjątkowo cicho, a dzięki wzmocnieniom stalowym nadaje się do regałów wysokiego składowania
Mitsubishi model TBR30N
Wózek holowniczy, model TBR30N posiada wiele podobnych funkcji jak należący do tej samej kategorii model OPB20NE, wózek magazynowy do niskich poziomów składowania – laureat tegorocznej nagrody w kategorii Ergonomia, przyznawanej przez Stowarzyszenie Użytkowników Wózków Widłowych (FLTA).
Wózek kompletacyjny ELEVAH 40B PICKING
Platforma typu picking do pracy na wysokości do 4 m i automatycznym podnoszeniem, zasilana akumulatorem 24 V. Łatwy w obsłudze i przemieszczaniu. Duża płaszczyzna załadowcza jest regulowana na wysokości przez operatora znajdującego się w koszu, przy użyciu pilota. Podnośniki towarowe Elevah to bardzo praktyczne urządzenia, które są lekkie i dzięki temu są wszechstornne i łatwe w użytkowaniu.
Wózek widłowy elektryczny Carer K100-120
Udźwig [kg]: 12000
Zaprojektowany do obsługi bardzo ciężkich ładunków w kontenerach. K100-120 zapewnia wysoką wydajność i szeroką zwrotność dzięki zestawowi kamer, które zapewniają maksymalną widoczność tyłu podczas wymagających manewrów w trakcie obsługi wózków.
Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L
Urządzenie ASP-LM służy do wykonywania automatycznych pomiarów wagi oraz wymiarów gabarytowych wszelkiego rodzaju ładunków transportowanych na przenośniku. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w branży kurierskiej, w centrach logistycznych i stacjach przeładunkowych.
Podest ruchomy ELEVAH 65 TB ze specjalnym systemem obracania kosza
Elevah 65 ze specjalnym systemem obracania kosza przy, umożliwia pracę pod różnymi kątami. Idealny do przemysłowych prac konserwacyjnych w małych przestrzeniach (maksymalna szerokość maszyny = 78 cm), ponieważ pozwala na łatwe pokonywanie przeszkód umieszczonych z przodu lub boku operatora.
Regały paletowe Olejnik SP80
Koncepcja sytemu regałów paletowych zakłada maksymalizację powierzchni do składowania palet, trwałość elementów oraz ich uniwersalność. Dzięki temu regały paletowe oferują rozwiązanie każdego problemu i zapewniają wszechstronny system składowania.
WÓZKI REACH TRUCK UNICARRIERS U-TERGO
Udźwig [kg]: 2000-2500
UniCarriers wprowadził serię zupełnie nowych konstrukcyjnie wózków wysokiego składowania serii U-TERGO. Dostępne są modele: ULS/UND - wąskie podwozie, UMS, UHD, UHX o udźwigu od 1,2t do 2,5t zakresie podnoszenia do 12,1m. Wózki Reach Truck marki UniCarriers od zawsze znane są z niezawodności, ergonomii, wydajności oraz bezpieczeństwa. Przy współpracy z naszymi klientami udoskonaliliśmy wózki nawet w najtrudniejszych kwestiach. W rezultacie nowa seria U-TERGO zapewnia operatorowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo na rynku. Na przykład zmiana kierunku jazdy bez użycia rąk, optymalne umieszczenie wyświetlacza LCD, klawiatury i (opcjonalnie) podkładka notatnikowa powodują, że miejsce pracy jest wygodne co zwiększa wydajność operatora.
Qguar RPS (Retunable Packages System)
Rejestrowanie opakowań i nośników zwrotnych podczas operacji przyjmowania, składowania i wydawania towarów z magazynu. Przeznaczeniem systemu Qguar RPS (Retunable Packages System) jest rejestrowanie opakowań i nośników zwrotnych podczas operacji przyjmowania, składowania i wydawania towarów z magazynu, a więc wspomaganie pracowników przedsiębiorstwa w realizowaniu tych procesów.
NISKOPOZIOMOWE WÓZKI KOMPLETACYJNE UNICARRIERS SERII O
Udźwig [kg]: 1200-2500
Najnowsza seria wózków elektrycznych UniCarriers QX2 to 4-kołowe wózki elektryczne o udźwigu od 2000 do 3000 kg i zakresie podnoszenia do 3000 do 7000 mm.
ELEKTRYCZNE WÓZKI WIDŁOWE UNICARRIERS MX
Udźwig [kg]: 2500-3500
MX (zakres udźwigu od 2500 do 3500 kg) jest dokładnie tym, czym powinien być wózek z przeciwwagą - niezawodny, wytrzymały i zdolny poradzić sobie ze wszystkim, co zostanie załadowane. Wózek jest także wyposażony w narzędzia, które sprawiają, że jazda nim jest tak wygodna i łatwa, jak to tylko możliwe.
595 pozycji | strona 38 z 40
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji