Koordynator Transportu

24 sierpnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:LSC Communications Europe Sp. z o.o.
Lokalizacja:Kraków, małopolskie, Polska

Opis

Miejsce pracy: Kraków, Półłanki 18

Wymagania

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Logistyki w Krakowie i będzie odpowiedzialna za:

  • właściwe koordynowanie i planowanie procesu dostaw do klientów zewnętrznych i/lub podwykonawców LSCCom,
  • utrzymanie optymalnego poziomu kosztów i jakości świadczonych usług,
  • prowadzenie projektów związanych z wycenami,
  • budowanie i rozwój bazy dostawców.
Poszukiwane kompetencje
  • mile widziane wykształcenie o profilu logistycznym,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • umiejętności negocjacyjne, asertywność,
  • dokładność i doskonała organizacja pracy.
  • sprawna komunikacja,
  • uczciwość i duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności pracy w warunkach dynamicznych zmian i pod wpływem stresu / presji czasu.

Dodatkowym atutem będzie

  • praktyczna, poparta doświadczeniem, wiedza z zakresu transportu oraz logistyki krajowej i międzynarodowej,
  • doświadczenie w wycenach transportu.

Oferta

Oferujemy
  • dynamiczną, bogatą w wyzwania pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze,
  • różnorodne i ciekawe obowiązki, samodzielność,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie, wśród ekspertów w swojej dziedzinie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych, w tym m. in.:
    • prywatną opiekę medyczną,
    • ubezpieczenie na życie i NNW,
    • dofinansowanie do posiłków, zajęć sportowych i językowych.