Pracownik ds. operacyjnych

16 sierpnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zbieranie informacji na temat prowadzonych projektów inwestycyjnych oraz przygotowanie informacji zarządczej dla Zarządu Spółki, Kierownictwa Centrum Realizacji Inwestycji, instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie analiz, prezentacji, opracowań, sprawozdań na temat zadań realizowanych przez Centrum Realizacji Inwestycji,
  • prowadzenie postępowań przetargowych w zakresie wynikającym z bieżących zadań komórki,
  • prowadzenie rejestru roszczeń dla projektów inwestycyjnych realizowanych przez Centrum,
  • monitorowanie oraz raportowanie z realizacji kluczowych kamieni milowych w realizowanych projektach inwestycyjnych,
  • monitorowanie oraz raportowanie z prawidłowości i terminowości realizacji planów rzeczowo-finansowych w zakresie projektów inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z inwestycjami,
  • wiedza zawodowa w zakresie inwestycji i zarządzania projektami,
  • znajomość procesów z obszaru zamówień publicznych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz MS Project,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferta

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.