Magazynier-Fakturzysta

14 sierpnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:BIOAGRA S.A
Lokalizacja:Goświnowice/K Nysy, opolskie, Polska

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za właściwe i terminowe przyjęcie i wydanie zboża, jego przetworów oraz środków do produkcji,
  • Obsługa wag samochodowych, kolejowej oraz przepływowej w związku z przyjęciem i wydaniem zboża, alkoholu etylowego, DDGS  oraz środków do produkcji. Kontrola prawidłowości ważenia,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej,
  • Wystawianie dokumentów związanych z obrotem alkoholu etylowego: przyjęcia z produkcji, wydania alkoholu etylowego na zewnątrz (WzS), protokołu skażania oraz innych dokumentów związanych z obrotem alkoholem etylowym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi podatku akcyzowego, oraz zgodnego z regulaminem składu podatkowego i wytycznych pracowników Urzędu Celnego,
  • Realizowanie obowiązujących zasad gospodarki odpadami zgodnie z ustawą o Ochronie Środowiska oraz organizacja likwidacji odpadów,
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów przyjęciowych i wydaniowych (dowody przyjęcia, wydania, raporty dzienne, miesięczne, zmianowe),
  • Zastępowanie Specjalisty ds. Logistyki w ramach uzgodnionych i przekazanych obowiązków.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: średnie o profilu technicznym, logistycznym lub transportowym,
  • Doświadczenie podobnym stanowisku – minimum 1 rok,
  • Znajomość zasad działania łańcuchów dostaw i współpracy z odbiorcami,
  • Znajomość rynku usług logistycznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość MS Office w stopniu biegłym,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferta

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia współpracy w podobnym charakterze,
  • Oferujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do pracy.