Pracownik obsługi wagi

21 sierpnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:Raven PL Sp. z o.o.
Lokalizacja:Gliwice, śląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika będzie należało rejestrowanie i ważenie samochodów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu firmy, wprowadzanie danych do systemu wagowego, kontrola dokumentów, bieżące wyjaśnianie różnic wagowych. Ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za wystawianie dokumentów związanych z obrotem magazynowym. Praca w systemie II-zmianowym (w godzinach 06.00-14.15, 12.45-21.00) od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie średnie/wyższe, znajomość obsługi komputera (pakiet office), atutem będą kierunki ekonomiczne, mile widziana znajomość asortymentu hutniczego. Oczekujemy dokładności i rzetelności.

Oferta

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, odpowiednie narzędzia pracy, możliwość rozwoju.