Operator / Kierowca

27 sierpnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:DTH Selection
Lokalizacja:warmińsko-mazurskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad powierzonym sprzętem (samochód z przyczepą 3,5 t, mini żuraw).
  • Dostarczanie i rozstawianie sprzętu na terenie budowy (obszar całej Polski).
  • Pomoc w obsłudze maszyn przy realizacji zlecenia.

Wymagania

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie z pracą na żurawiach bądź z transportem HDS.
  • Wykształcenie techniczne (np. mechanik, elektromechanik).
  • Prawo jazdy kat. B + E.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.
  • Mile widziane uprawnienia ŻII.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy zdalnej.
  • Duża odpowiedzialność i samodzielność.

Oferta

Firma oferuje:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).
  • Specjalistyczne szkolenia wdrażające.
  • Narzędzia pracy (samochód z przyczepą 3,5 t, mini żuraw).
  • Płatne nadgodziny.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.