Magazynier

29 czerwca 2018
oferta nieaktualna
Firma:AUDIT Doradztwo Personalne
Lokalizacja:okolice Poznania, wielkopolskie, Polska

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie magazynu wózków widłowych,
  • Drobne naprawy.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi,
  • Umiejętność wykonywania drobnych prac technicznych (mechanicznych i elektrycznych),
  • Mile widziane umiejętności wykonywania drobnych napraw lakierniczych – zaprawki, renowacja lakieru itp.,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel).

Oferta

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, Multikafeteria i wiele innych).