Brygadzista magazynu

9 lipca 2018
oferta nieaktualna
Firma:Wirthwein Polska sp. z o.o.
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Opis

Zadania:
  • organizowanie zmiany w magazynie
  • kierowanie podległym zespołem
  • kontrola i egzekwowanie przepisów BHP i procedur w firmie
  • kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • obsługa systemu magazynowego i skanerów
  • wyjaśnianie błędów systemowych

Wymagania

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia finansowe na Święta Bożego Narodzenia)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • uprawnienia do kierowania wózkami minimum IIWJO, mile widziane IWJO
  • dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)
  • dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, skanery)
  • dokładność, efektywność, analityczne myślenie