Konsultant SAP Logistyki/EWM/WM (druga linia wsparcia)

27 czerwca 2018
oferta nieaktualna
Firma:Hicron Sp. z o.o.
Lokalizacja:Poznań, wielkopolskie, Polska

Wymagania

Opis stanowiska
  • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia modułów logistycznych SAP klienta zgodnie obowiązującymi SLA
  • Implementacja rozwiązań modułowych oraz programistycznych dla międzynarodowych przedsiębiorstw
  • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych
  • Utrzymanie relacji z klientami zagranicznymi (głównie niemieckojęzycznymi) i polskimi
  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL
Wymagania
  • Min. 4-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w logistycznych modułach systemu SAP (MM, EWM, WM)
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego modułu logistycznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności analityczne oraz rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
  • Zespół najlepszych Konsultantów SAP - praca w stabilnym, doświadczonym zespole
  • Jasno stawiane cele, ścieżki rozwoju, przejrzysta komunikacja i motywująca atmosfera w zespole
  • Możliwość rozwoju w kierunku trenera poprzez wspieranie rozwoju młodszych Konsultantów, dostęp do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych – SAP Learning Hub oraz finansowanie certyfikacji
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, karta Multisport oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i wiele więcej