Pracownik magazynowy

24 czerwca 2018
oferta nieaktualna
Firma:Kompania Piwowarska S.A.
Lokalizacja:Swarzędz, wielkopolskie, Polska

Opis

Zadania:
  • podstawowe prace magazynowe i kompletacja towaru
  • wydawanie i przyjmowanie opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o powierzony sprzęt (skaner, radiostacja)
  • inne prace pomocnicze

Wymagania

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta

Oferta:
  • umowa na czas określony – okres sezonu
  • możliwość zatrudnienia po sezonie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę)
  • premia
  • deputat piwny (zgrzewka piwa na miesiąc)