Pracownik Techniczny

18 czerwca 2018
oferta nieaktualna
Firma:Abra S.A.
Lokalizacja:Grajewo, podlaskie, Polska

Wymagania

Jeżeli:

  • Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

  • Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:

  • Angażujesz się w swoje obowiązki

  • Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Montaż mebli ekspozycyjnych

  • Obsługa magazynu sklepowego

  • Rozładunek i załadunek dostaw

  • Wydawanie towaru Klientom

Oferta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie

  • Szkolenie  stanowiskowe

  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)

  • Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?