Pracownik magazynowy

10 kwietnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:REMONDIS Sp. z o.o.
Lokalizacja:Środa Śląska, Świdnica, dolnośląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • wykonywanie innych czynności magazynowych,
  • dbałość o powierzony sprzęt i mienie.

Wymagania

Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w działaniu.

Oferta

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • pakiet świadczeń socjalnych i benefitów.