Operator Wózka Widłowego

24 marca 2018
oferta nieaktualna
Firma:Bakoma Sp. z o. o.
Lokalizacja:Elżbietów, mazowieckie, Polska

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Transport i logistyka palet z wyrobem gotowym zapewniająca ciągłość produkcji
  • Odstawianie palet z produktem gotowym od maszyn pakujących i wstawianie do tunelu chłodniczego
  • Wywożenie z hal produkcyjnych końcówek wyrobu gotowego i wyrobu niepełnowartościowego do magazynu

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?
  • Doświadczenia na stanowisku: Operator wózka widłowego (niski skład)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowej obsługi komputera, pakietu MS Office lub obsługi terminala radiowego
  • Nastawienia na efektywną pracę zespołową
  • Dyspozycyjności

Oferta

CO OFERUJEMY?
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew, Żyrardów