Pracownik Działu Przyjęcia Towaru

8 marca 2018
oferta nieaktualna
Firma:OBI Market Budowlany
Lokalizacja:Sochaczew, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie towaru
  • rozładunek dostaw
  • kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru
  • wykładanie towarów na półkach

Wymagania

Wymagania:
  • sumienność i dokładność
  • uprawnienia do wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi komputera

Oferta

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet socjalny, opieka medyczna