Magazynier - Operator wózka widłowego

2 marca 2018
oferta nieaktualna
Firma:Plastics Group Sp. z o.o.
Lokalizacja:Białystok, podlaskie, Polska

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania, wydawanie i załadunek towarów
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • gospodarka magazynowa opakowaniami, surowcami wtórnymi, odpadami użytkowymi
  • utrzymanie magazynu w czystości

Wymagania

WYMAGANIA:
  • uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózka widłowego – WARUNEK KONIECZNY
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub pracy z klientami
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta

KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • stabilizację zawodową
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży