Koordynator techniczny - supermarkety

23 lutego 2018
oferta nieaktualna
Firma:ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.
Lokalizacja:Wrocław, dolnośląskie, Polska

dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w języku Niemieckim

Wymagania

Pani/Pana/Twoje zadania:
  • Ważna osoba kontaktowa dla kolegów, najemców, klientów i usługodawców
  • Sporządzanie przetargów
  • Zlecanie prac w ramach przebudów, napraw
  • Negocjacje umów z partnerami zewnętrznymi
  • Kontrola jakości i wydajności naszych usługodawców
  • Controlling terminów rękojmi i odbiorów
  • Techniczna inwentaryzacja budynków i aktualizacja
  • Kontrola i zatwierdzanie faktur
  • Kontrola zużycia energii
  • Czynności administracyjne
Pani/Pana/Twój profil:
  • Studia techniczne, np. inżynier budowlany, doradca w zakresie nieruchomości, manager projektów, z dyplomem uniwersyteckim, wyższej szkoły technicznej lub technikum
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji nieruchomościami
  • Znajomość języków: niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • Techniczna wiedza o urządzeniach
  • Gotowość do podróży, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy samodzielnej, na własną odpowiedzialność i zorientowanej na szukaniu rozwiązań
  • Szkolenie odbędzie się na okres ok. 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech.