Kierownik Magazynu Wewnętrznego

22 lutego 2018
oferta nieaktualna
Firma:Peek&Cloppenburg Sp. z o.o.
Lokalizacja:Wrocław, dolnośląskie, Polska

Opis

TWOJE ZADANIA

  • Przyjmowanie i przygotowywanie towaru dla działów sprzedaży
  • Organizacja magazynu oraz transportu towaru
  • Opracowanie zamówień i rachunków
  • Współpraca z działami sprzedaży (np. przeceny, zmiany cen, zmiany etykiet)
  • Planowanie, zarządzanie personelem
  • Współpraca z centralą w Niemczech i Austrii w zakresie zarządzania magazynem

Wymagania

TWOJE KWALIFIKACJE

  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki i organizacji magazynu
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
  • Pewność w posługiwaniu się komputerem (MS-Office)

Oferta

CO OFERUJEMY

  • Osobiste i profesjonalne doskonalenie zawodowe
  • Indywidualny plan kariery
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
  • Rabatu pracowniczego w domach mody P&C