Koordynator Magazynu

22 lutego 2018
oferta nieaktualna
Firma:Eden Springs Sp. z o.o.
Lokalizacja:Częstoniew k. Grójca, mazowieckie, Polska

Opis

Zadania na stanowisku:
  • Zarządzanie i kontrola magazynu wyrobów gotowych, towarów handlowych oraz urządzeń około 200 pozycji
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Organizacja i nadzór prac związanych z obsługą dostaw i wysyłek towarów oraz sporządzanie i administracja dokumentacją magazynową
  • Nadzór i kontrola nad strefą kompletacyjną magazynu
  • Koordynowanie oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i P.POŻ
  • Kreowanie nowych procesów oraz optymalizacja już istniejących
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, dystrybucji i zakupów

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w kierowaniem kilkunastoosobowym zespołem
  • Znajomość procesów kompletacyjnych i magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie
  • Silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • Budowanie przyjaznej atmosfery pracy
  • Znajomość systemów klasy ERP, mile widziana znajomość programu SAP

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system motywacyjny, ściśle powiązany z osiąganymi wynikami
  • Pakiet opieki medycznej, kartę Multisport
  • Wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu