Magazynier - kierowca wózka widłowego

1 lutego 2018
Firma: FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
Lokalizacja:Ahaus, , Niemcy

Opis

Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek aut dostawczych
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania

Wymagania:
  • motywacja do pracy
  • znajomość języka NIEMIECKIEGO na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferta

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilną pracę na cały etat
  • stawkę 10 eur/h brutto
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zapewnione (odpłatne) zakwaterowanie
  • pomoc Konsultantów polskojęzycznych na miejscu
  • jasne zasady współpracy.