Magazynier

28 stycznia 2018
oferta nieaktualna
Firma:Staff In sp. z o.o.
Lokalizacja:Robakowo k. Poznania, wielkopolskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • praca przy sprawdzeniu reklamacji odzieżowej (sprawdzenie towaru czy nie jest uszkodzony, czy nadaje się do powtórnej sprzedaży)
  • realizacja prac magazynowych (przyjmowanie, wydawanie i kompletowanie towaru)

Wymagania

Oferujemy:
  • pracę w nowym zakładzie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudniania
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 (wolne weekendy)
  • opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • szansę na rozwój i AWANS
  • darmowy transport dla pracowników z Gniezna

Oferta

Wymagania:
  • zdolności manualne
  • skrupulatność
  • systematyczność