Dyrektor techniczny

14 grudnia 2017
oferta nieaktualna
Firma:WIELTON S.A.
Lokalizacja:Wieluń, łódzkie, Polska

Opis

Główne obowiązki:
  • nadzorowanie działalności firmy w zakresie prawidłowej eksploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury maszyn, urządzeń i systemów automatyki w firmie
  • określanie strategii w zakresie inwestycji i remontów oraz nadzór nad jej realizacją
  • zatwierdzanie kluczowych decyzji co do zakupów technicznych, aprobowanie wydatków w granicach budżetu
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • odpowiedzialność za stan techniczny parku maszynowego, wynikającą z tego wydajność linii produkcyjnych i płynność produkcji
  • planowanie, koordynacja i nadzór procedur eksploatacji maszyn, przeglądów i napraw
  • przeprowadzanie prób oraz rozwój i implementacja nowych systemów w fabrykach
  • udział w procesach optymalizacji produkcji
  • współodpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów pracy w obszarze produkcyjno-technicznym firmy
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w temacie rozwoju technicznego fabryki
  • zarządzanie podległym zespołem kierowników.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 8 lat doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie zawodowe w dużej firmie, z rozbudowanym, zautomatyzowanym parkiem maszynowym
  • doświadczenie w uruchamianiu nowych inwestycji technicznych, w transferze i budowie linii produkcyjnych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, atutem znajomość innych j. obcych (niemiecki, francuski, włoski)
  • znajomość metodologii TPM
  • umiejętność prowadzenia projektów
  • umiejętności przywódcze
  • wysokie umiejętności analityczne i decyzyjne
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku produkcyjnym i biznesowym

Oferta

Oferujemy:
  • współpracę w międzynarodowym środowisk
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika
  • wsparcie przy relokacji