Kierownik / Koordynator ds. współpracy z przewoźnikami

29 listopada 2017
oferta nieaktualna
Firma:C.HARTWIG GDYNIA S.A.
Lokalizacja:Gdynia, pomorskie, Polska

Opis

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za długofalowy i systematyczny rozwój współpracy z przewoźnikami na potrzeby działu transportu drogowego C.Hartwig Gdynia. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie typowanie i pozyskiwanie nowych przewoźników do współpracy, kontraktowanie, utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z bieżącymi przewoźnikami, przygotowywanie wycen kosztowych dla działu sprzedaży, codzienne wsparcie dla operacyjnych oddziałów terenowych oraz budowa i wdrożenie programu lojalnościowego dla przewoźników kontraktowych.

Wymagania

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość rynku przewoźników drogowych w Polsce
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (TSL)
  • Bardzo dobra znajomość prawa i przepisów związanych z transportem drogowym
  • Komunikatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Kreatywność, inicjatywa i dynamika w działaniu, otwartość na nowe pomysły
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz nastawienie na współpracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Możliwość odbywania częstych podróży służbowych na terenie całego kraju
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz Indywidualny System Motywacyjny
  • Samochód służbowy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach Grupy
  • Doskonałą atmosferę pracy w gronie specjalistów