Pracownik magazynu odzieżowego

24 listopada 2017
oferta nieaktualna
Firma:Beetsma Sp. z o.o.
Lokalizacja:Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis

Zadania:

- kompletowanie zamówień - pakowanie odzieży - obsługa skanera

Wymagania

Wymagania:

- gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany 6-14 i 14-22) - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - chęci do pracy - sprawność fizyczna - mile widziany status studenta/ucznia

Oferta

Oferujemy:

- umowę zlecenie ze stawką godzinową 13 zł brutto/h - możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu - możliwość dopasowania grafiku do zajęć na uczelni - pracę od zaraz - premie w postaci bonów na nową odzież dla najlepszych pracowników