Kierowca w transporcie lokalnym (kat.C)

24 listopada 2017
oferta nieaktualna
Firma:KS Service
Lokalizacja:Wortegem-Petegem, wszystkie, Belgia

Opis

OBOWIĄZKI

  • Wyjazdy do lokalnych, belgijskich dostawców
  • Załadunek towaru
  • Powrót do zakładu pracy i rozładunek artykułów

Wymagania

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym
  • Doświadczenie w transporcie

Oferta

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne stawki 12,90 EUR brutto/h (wraz z premią) + dieta 1,40 EUR netto/h
  • Zorganizowanie zakwaterowania
  • Stałe wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora
  • Prywatna opieka medyczna i trzynasta pensja