Pracownik Magazynowy

24 listopada 2017
oferta nieaktualna
Firma:KS Service
Lokalizacja:Pomarzanowice, wielkopolskie, Polska

Opis

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należał m.in. rozładunek i załadunek aut, pomoc przy tworzeniu paletyzacji, rozładunek kontenerów, etykietowanie oraz przepakowywanie towarów oraz wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

WYMAGANIA

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy w systemie zmianowym (6-14, 12-20) od poniedziałku do piątku. Mile widziane będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta

OFERUJEMY

Zapewniamy Tobie zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Masz możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbnym. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia - nie martw się, przeszkolimy Cię! Zapewniamy Tobie również odzież roboczą.

Więcej informacji pod numerem telefonu 503 075 956