Technik Utrzymania Ruchu

19 września 2017
oferta nieaktualna
Firma:SWM Poland
Lokalizacja:Stryków, łódzkie, Polska

Opis

Główne zadania na stanowisku:
  • Zapewnienie prawidłowego działania sprzętu produkcyjnego,

  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych, elektrycznych związanych z maszynami,

  • Czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu,

  • Udział w wykonaniu i rozwoju konserwacji planowej.

Wymagania

Wymagania:
  • Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia związanego z mechaniką i z elektryką,
  • Doświadczenie w konserwacji sprzętu produkcyjnego (elektryka, mechanika),
  • Umiejętności analitycznych,
  • Umiejętność pracy z ręcznymi narzędziami elektrycznymi i mechanicznymi,
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office, system operacyjny Windows),
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne/zwyżki/wózki widłowe,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Elastyczność.

Oferta

Oferujemy:
  • Miłą atmosferę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne benefity.