Specjalista ds. Logistyki

9 czerwca 2023
oferta nieaktualna
Firma:Dwa Plus Sp. z o.o.
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • terminowa realizacja i kontrola dostaw do klientów w kraju i za granicą
  • towary obsługiwane to zboża, śruty, oleje dla przemysłu spożywczego i paszowego
  • wsparcie działu logistyki w obsłudze wysyłek Z Ukrainy
  • kontakt z firmami spedycyjnymi Polska - Ukraina
  • współpraca z zakładem produkcyjnym / magazynem
  • przygotowanie zestawień wysyłek
  • zapewnienie płynnego przepływu informacji między zakładem produkcyjnym, działem sprzedaży i działem logistyki

Wymagania

Wymagania
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka ukraińskiego (warunek konieczny)
  • dobra umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność biegłego posługiwania się komputerem, programami biurowymi i narzędziami internetowymi
  • zdolności analitycznych oraz organizacyjnych

Oferta

Oferujemy
  • umowa o pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju poprzez zdobycie doświadczenia w innych obszarach logistyki – transport drogowy międzynarodowy, transport kolejowy , transport intermodalny
  • miejsce pracy w Warszawie