Operator wózka widłowego

9 czerwca 2023
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup
Lokalizacja:Wrocław, dolnośląskie, Polska

Opis

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych (wraz z lawetami) przy czynnościach związanych z towarem: odbiór, składowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek
  • Dostarczanie surowców i komponentów potrzebnych do produkcji
  • Prace administracyjne związane z rejestracją i ewidencją w systemie SAP
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji magazynowej
  • Przygotowanie wysyłek

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (II WJO lub I WJO)
  • Umiejętność obsługi komputera – mile widziana znajomość systemu SAP
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian
  • Sumienność, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane analogiczne doświadczenie

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych podnoszących kwalifikacje pracowników
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjny system premiowy i benefity (dofinansowanie obiadów pracowniczych oraz karty MultiSport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, wczasy pod gruszą)
Oferta dotyczy pracy stałej.