Kontroler Wysyłek

7 czerwca 2023
oferta nieaktualna
Firma:CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska

Opis

Zadania:

  • Przygotowanie i kontrola produktów oraz zamówień do wysyłki
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Drukowanie dokumentacji wysyłkowej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontroli jakości lub kontroli wysyłek
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów, tj. pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
  • Przyjazną atmosferę w pracy