Magazynier – Operator Wózka Widłowego

7 czerwca 2023
oferta nieaktualna
Firma:PO Lighting Poland Sp. z o. o.
Lokalizacja:Niemce, k. Lublina, lubelskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Załadunki i rozładunki samochodów
  • Przyjmowanie dostaw materiałów produkcyjnych
  • Współpraca w zakresie dostarczania materiałów na linię produkcyjną
  • Przygotowywanie materiałów produkcyjnych do wysyłki, kompletacja
  • Dbałość o właściwe rozmieszczanie towarów i porządek w magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 - rotacja zmiany co tydzień
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferta

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków - 50 %
  • Owocowe poniedziałki
  • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia
  • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy