Kierowca CE + HDS

2 czerwca 2023
oferta nieaktualna
Firma:Silva Sp. z o.o.
Lokalizacja:Bielice (pow. nowomiejski, gm. Biskupiec), warmińsko-mazurskie, Polska

Opis

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełna składka ZUS na całość wynagrodzenia
  • Comiesięczna nagroda uznaniowa
  • Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo) - średni wiek
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

Wymagania

Główne obowiązki
  • Przewóz surowca drzewnego
  • Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu (system 2-zmianowy)

Oferta

Oczekujemy
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • Uprawnienia UDT na HDS