Kierownik Magazynu

2 czerwca 2023
oferta nieaktualna
Firma:JOBO Europe Sp. z o.o.
Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Opis

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Doświadczenie w organizacji i usprawnieniu magazynu
  • Dokładne, sumienne wykonywanie obowiązków
  • Samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy z magazynowymi systemami ERP
  • Systematyczność i terminowość w wywiązywaniu się z obowiązków
  • Zdolność analitycznego myślenia
Mile widziane:
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
  • Znajomość budowy roweru i techniki rowerowej

Wymagania

Obowiązki:
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej
  • Zapewnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w magazynie
  • Zgłaszanie potrzeb narzędziowych i sprzętowych magazynu
  • Nadzór nad pracą magazynu
  • Wdrażanie i szkolenie pracowników
  • Przydział zadań i obowiązków pracownikom
  • Zapewnianie ciągłości dostaw części i materiałów na poszczególne stanowiska produkcyjne
  • Współpraca z kierownikiem produkcji w zakresie planowania produkcji
  • Przyjmowanie oraz planowanie rozmieszczenia dostaw
  • Raportowanie niezgodności w dostawach
  • Raportowanie uszkodzonych i brakujących części
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Nadzór nad prawidłowością danych w systemie magazynowym
  • Nadzór nad procesem realizacji wysyłek
  • Bieżąca komunikacja z zagranicznymi oddziałami firmy w zakresie informacji o stanach magazynowych, wyjaśniania i raportowania niezgodności w dostawach, dostaw brakujących części
  • Szczególny nadzór nad częściami podlegającymi procedurze celnej
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji, inwentaryzacji cząstkowych
  • Współpraca z działem handlowym
  • Codzienne raportowanie przychodów i rozchodów na magazynie wyrobów gotowych i magazynie serwisowym
  • Sporządzanie raportów określonych przez przełożonych

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków
  • Bogaty system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Bezpłatny parking