Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

31 maja 2023
oferta nieaktualna
Firma:Logwin Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Wojkowice (pow. wrocławski, gm. Żórawina), dolnośląskie, Polska

Opis

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru
  • Wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów
  • Wykonywanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Wymagania

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 5150 zł brutto (podstawa + premia) oraz wynagrodzenie za nadgodziny i za pracę w nocy
  • Rekompensata pracy w sobotę premią oraz dodatkowym dniem wolnym
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6:00-14:00, 14-22:00)
  • Program szkoleń wdrożeniowych prowadzonych przez trenerów wewnętrznych
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Bony pieniężne na różne okazje np. święta, ślub oraz dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • Owocowe czwartki
Nasze oczekiwania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składu
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy
  • Uczciwość i kultura osobista