Specjalista ds. eksportu - Działu Eksportu

10 lutego 2023
oferta nieaktualna
Firma:Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.
Lokalizacja:Łuków, lubelskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • współpraca z działem produkcyjnym, handlowym i księgowością;
  • nadzór nad przygotowywaniem oraz dokonywaniem rozliczeń z kontrahentami;

Wymagania

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • biegłej znajomość programu Excel;
  • umiejętności organizacji pracy własnej;
  • znajomość zasad obrotu dokumentami magazynowymi;
  • dokładność i sumienność w realizacji wyznaczonych zadań;
  • współudział w organizacji i realizacji sprzedaży eksportowej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferta

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • długoterminową współpracę;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • komfortowe warunki pracy;