Specjalista ds. Logistyki

7 lutego 2023
oferta nieaktualna
Firma:MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
Lokalizacja:Babica, podkarpackie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • prowadzenie procesu zakupów, zamawiania sprzętu i usług na potrzeby budowy,
  • przygotowywanie harmonogramu zakupów i zamówień oraz ich aktualizacja,
  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami, wykonawcami i sprzedawcami materiałów budowlanych oraz usług sprzętowych,
  • koordynacja dostaw materiałów oraz dokonywanie odbiorów jakościowych i ilościowych,
  • rozliczanie dokonanych zakupów i usług, kontrola z budżetem,
  • uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców, bieżący monitoring rynku pod tym kątem.
  • oferujemy pracę na projekcie S19 Rzeszów Południe - Babica,

Wymagania

Wymagania
  • mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne budowlane,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w obszarze infrastruktury drogowej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • doświadczenia we współpracy z dostawcami i podwykonawcami,
  • umiejętności komunikacyjne, doskonała organizacja pracy,
  • zdolności analityczne i bardzo dobra współpraca w zespole,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferta

Oferujemy
  • oferujemy pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych
  • w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022,
  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,
  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci),
  • w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ,
  • atmosferę budującą zaangażowanie– konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne,
  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych,
  • transparentny system premiowy,
  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,
  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych).