Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek)

7 lutego 2023
oferta nieaktualna
Firma:J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Ostrołęka, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • Codzienny pobór próbek w dwóch lokalizacjach na terenie Ostrołęki
  • Wysyłanie paczek w punkcie UPS/TNT
  • Nadzorowanie ilości materiałów potrzebnych do poboru próbek

Wymagania

Wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • Dyspozycyjność do elastycznych godzin pracy (praca na 2-3h dziennie jednak w weekendy również)
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy (możliwość rozszerzenia pracy do pełnego etatu)
  • Dobra kondycja fizyczna i sprawne poruszanie się samochodem po terenach Ostrołęki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze i dynamice
  • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność ustalania priorytetów, łatwej adaptacji do nowego środowiska pracy oraz zarządzanie sobą i obowiązkami w czasie

Oferta

Oferujemy
  • Umowę zlecenie
  • Możliwość zarobienia dodatkowej pensji
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy w przypadku większej ilości godzin pracy niż 4h)
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia z perspektywą długiej współpracy
  • Wszystkie szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie do pracy
  • Możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych (możliwość przejścia do innego działu, oddziału, awansu pionowego lub poziomego)
  • Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie
  • Bardzo ciekawą pracę w której odnajdzie się doskonale osoba która lubi jak ma wpływ na procesy, lubi różnorodne zmienne dnia codziennego oraz lubi jeździć autem