Specjalista ds. Administracji Ruchu

3 lutego 2023
oferta nieaktualna
Firma:Schenker Sp. z o.o.
Lokalizacja:Pyskowice, Silesia, śląskie, Polska

Wymagania

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Miejsce pracy: ul. Poznańska 10, 44-120, Pyskowice
Zakres zadań:
  • Aktywny udział w pracy administracyjno-biurowej,
  • Nadzorowanie poprawności zwrotu oraz potwierdzenia dokumentacji dostaw,
  • Kontrola rozliczeń współpracujących z firmą kurierów,
  • Koordynacja przepływu dokumentów.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Umiejętność rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami,
  • Udzielanie informacji w sposób szybki, rzeczowy i zrozumiały.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży TSL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Praca zmianowa (3 zmiany),
  • Miejsce pracy: ul. Poznańska 10, 44-120, Pyskowice,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu,
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.