Magazynier

2 lutego 2023
oferta nieaktualna
Firma:SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Opis

Z naszej strony oferujemy:
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku medycznym;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów w tym min; prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych – Karta Multisport.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Rzetelne i efektywne kompletowanie towaru i wysyłka;
  • Czytelne umieszczanie na specyfikacjach wszystkich potrzebnych danych (numer serii, data ważności itp.);
  • Kompletowanie towaru  i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami oraz dokładne opisywanie kartonów, w których znajdują się różne towary;
  • Odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem);
  • Utrzymywanie w należytym porządku magazynów;
  • Załadunek i rozładunek dostaw;
  • Uzupełnianie stanów magazynowych;
  • Sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym.

Oferta

Od Kandydata oczekujemy:
  • Dyspozycyjność oraz doświadczenie w pracach magazynowych, inwentaryzacyjnych;

  • Zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki;

  • Orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu;

  • Dodatkowym atutem będzie: praca w magazynach hurtowni farmaceutycznych, umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym.