Magazynier – Operator wózka widłowego

29 stycznia 2023
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup
Lokalizacja:Wróblowice, dolnośląskie, Polska

Opis

Zadania:

  • Przyjmowania dostaw na stan magazynowy
  • Załadunki i rozładunki dostaw
  • Wysyłanie towarów do klientów krajowych i spółek
  • Obsługa zleceń produkcyjnych i handlowych
  • Obsługa informatycznego systemu magazynowego klasy WMS
  • Usuwanie awarii i błędów w magazynie automatycznym w zakresie przyznanych uprawnień

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu prac na wysokości

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • 2-zmianowy system czasu pracy (możliwość wprowadzenia zmiany nocnej)
  • Praca w klimatyzowanej hali oraz komfortowych i czystych warunkach
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Cykliczne akcje dla pracowników: 'akcja jabłko', 'akcja rowerowa' oraz wiele innych
  • Benefity płacowe: możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej, prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • Praca w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole
Oferta dotyczy pracy stałej.